Cvičení a relaxace u moře - Lanterna 2016

P1040878 webLéto teprve startuje, ale my už máme za sebou náš první cvičební a relaxační pobyt na istrijském pobřeží, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s cestovní kanceláří CAPRO. V našem článku přinášíme krátký fotoreport o tom, jak se vlastně v Lanterně nedaleko městečka Poreč cvičí.

 Lanterna je apartmánový komplex na istrijském poloostrově, nedaleko městečka Poreč a Novigrad. Spolu s našimi klienty a klienty CK Capro jsme zde pobývali poslední červnový týden od 24.6. do 2.7.2016. Apartmány, ve kterých jsme byli ubytováni, leží doslova pár kroků od moře, takže o možnosti strávit čas v mořských vlnách nebyla nouze. Nutno podotknout, že pláže v Lanterně jsou pravidelně oceňovány Modrou vlajkou, která vyjadřuje úroveň kvality služeb a čistoty. Což z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit. 

IMAG0010 web

Ráno a večer byl každý den věnován cvičení. Cvičilo se na pobřeží, ve stínu pinií, na k tomu určených plochách, kterých je v Lanterně několik. Střídali jsme pilates a powerjógu a do jednotlivých lekcí jsme zapojovali řadu pomůcek. V pilates jsme vystřídali overbally, masážní ježky, Therabandy a Magic Circle. 

P1040860 web

P1040875 web

V mezičase mezi cvičením, koupáním, opalováním bylo možné udělat si malý výlet lodí do malebného městečka Novigrad.

P1040990 web

A odpoledne se věnovat práci s dechem ...

P1040906 web

... a celým tělem i duší se ponořit do jógových asán.

P1040909 web

A na další lekci si zamakat s kruhy ...

P1040911 web

Na závěr chceme poděkovat všem klientům, kteří s námi celý pobyt absolvovali a spoluvytvářeli neuvěřitelně příjemnou a pohodovou atmosféru. Velké díky patří také delegátkám CK Capro a majitelce CK, paní Zímové. K tomu si přičtěme skvělé počasí, krásné moře a koupání a výsledek rovná se cvičení a relax u moře jak má být. 

P1040918 web

Chcete i vy prožít fitness pobyt s lektory Power & Pilates Studia? Přihlašte se do odběru novinek z našeho webu a žádná nabídka pobytu vám neunikne. 

 


Vytisknout   E-mail