Fitness pobyt na jarní Šumavě

P1040742 webLetos poprvé jsme naše klienty pozvali na prodloužený víkend (18. - 20. 3. 2016) s nabídkou cvičebních lekcí pilates a jógy, wellness a relaxu. Nabídka se setkala s velkým zájmem a nic tedy nebránilo tomu, abychom příchod jara přivítali na Špičáckém sedle na Šumavě, ve wellness hotelu Horizont.

 

 

 

 

IMAG2940 web

Zatímco v Táboře jsme se těšili z prvních rozkvetlých sněženek a krokusů, tak na Šumavě se ještě lyžovalo, což využili někteří z účastníků zájezdu. V pátek večer jsme se všichni sešli na úvodní lekci powerjógy. Následovala večeře, někteří zamířili do bazénu, sauny, nebo s přáteli posedět u skleničky.

P1040745 web

Sobotní den se nesl v duchu pilates a nádherného počasí, takže mezi ranní a odpolední hodinou byla možnost vyjít si na krátký výšlap, zalyžovat si, nebo jen tak lenošit v bazénu, vířivce, parních lázních nebo sauně. Pobyt jsme v neděli dopoledne zakončili powerjógou.

 P1040744 web

Děkujeme všem, kteří se pobytu účastnili a pomohli vytvořit příjemnou a pohodovou atmosféru. A protože se celý víkend dočkal řady pozitivních reakcí, plánujeme již nyní pokračování podobného konceptu prodloužených víkendů se zdravým a funkčním pohybem. Na další se můžete těšit na podzim, tentokrát v trochu jiné destinaci.

 wellness Horizont skupina web

Chcete i VY prožít plný víkend pohody, relaxu a zdravého pohybu? Napište nám a nechte si zaslat nabídku na podzimní fitness a wellness víkend.

 


Vytisknout   E-mail