Jaký byl Powerjóga & pilates festival v Táboře?

P1050271 w

Akce naší letošní první studiové sezony je za námi. Ano, bude řeč o Powerjóga & Pilates Festivalu - 1. festivalu funkčního pohybu Body & Mind v Táboře, který jsme pro vás uspořádali na začátku listopadu (5.11.2016).

Program jsme napěchovali do dvou tělocvičen ZŠ a MŠ Husova v Táboře, kde mohli účastníci festivalu vyzkoušet lekce powerjógy i pilates s nejrůznějším zaměřením a úrovněmi. Nad celým festivalem převzala záštitu místostarostka města Tábora, Mgr. Kateřina Bláhová. Pro úplné začátečníky byla připravena ochutnávka pilates, své místo měla lekce pro klienty vyššího věku a na své si přišli i příznivci powerjógy. 

P1050274 w

Ranní festivalový rozjezd byl ve znamení plynutí dechu a powerjógy. V druhé tělocvičně sekundovala lekce pilates 60+.

P1050277 w

Práce s chodidlem - footwork následovala ve velké hale a v malé jsme servírovali ochutnávku pilates.

P1050286 w

O tom, že pilates s pomůckami je prostě zábava (a taky pěkná makačka) se mohli přesvědčit účastníci lekce s Ivou. Tam mohli vyzkoušet hned několik pomůcek najednou. 

P1050291 w

Velká hala vibrovala energií intenzivní powerjógy pod vedením Sylvy ... 

P1050305 w

... a rytmem hudby a plynutí pohybu Flow Pilates.

P1050312 w

Festival v malé tělocvičně vrcholil silovou lekcí pilates.

P1050319 w

Chceme touto cestou poděkovat všem, kteří se festivalu zúčastnili a podíleli se na příjemné a uvolněné atmosféře. Stejně tak děkujeme za podporu těm, kteří s organizací festivalu pomáhali a zajišťovali hladký chod. Děkujeme týmu Studia Grand za zajištění občerstvení. Velký dík patří paní místostarostce, Mgr. Kateřině Bláhové, za udělení podpory naší akci.

Tak tedy za rok s pořadovým číslem 2 nashledanou :-)


Vytisknout   E-mail