Pilates a poweryoga na ostrově Karpathos

Karpathos 1226. 6. - 3. 7. 2020

 Karpathos, Amoopi, Hotel Argo/Helios***

 KAPACITA NAPLNĚNA

 

 

 

 

 

Ve spolupráci s cestovní kanceláří CK CAPRO s.r.o. jsme pro vás připravili sportovní a relaxační program na překrásném řeckém ostrově Karpathos v hotelech Argo a Helios (hotely spolu těsně sousedí). 

 

 

Chcete vědět více o tom, jak se dá prožít týden s cvičením na idylickém řeckém ostrově? Přečtěte si reportáž v našem blogu.

 

Karpathos je jedním z řeckých ostrovů ležících v Egejském moři východně od Kréty. Ostrov nabízí pestrý výběr nádherných pláží na břehu průzračného moře. Říká se, že kdo chce poznat dobrosrdečnost a laskavost řeckých lidí, měl by se vydat právě na Karpathos.

Letovisko Amoopi se rozkládá na jihovýchodním pobřeží ostrova jenom několik kilometrů od hlavního města. Nachází se zde dvě hlavní pláže - Mikri a Megali a další pláže v rozmanitých zátokách členitého pobřeží. K moři se, díky průzračné vodě a podmořskému životu, opravdu vyplatí vyrazit s potápěčskými brýlemi a šnorchlem. V letovisku jsou taverny, bary, obchůdky a pár minimarketů.

 

 

Potřebujete si udělat další představu o tom, jak je Karpathos nádherný ostrov? Navštivte informační web karpathosinfo.com.

V místě, které jsme pro pobyt zvolili, si s námi budete moci užívat relaxu v poklidné atmosféře menšího příjemného hotelového komplexu s výhledem na mořskou zátoku, který je doslova pár metrů od pláží v Amoopi.

 

 

 

K odpočinku na pláži, posedávání v tavernách, slunění na pláži a koupání v moři si denně přičtěte hodinu zdravotního pilates a hodinu powerjógy s certifikovanými pohybovými specialisty Ivou a Jirkou a obrázek dokonalé dovolené máte před sebou. Pobyt s námi mohou absolvovat i necvičící. Vezměte tedy sebou i vaše blízké.  

  

 Co vás čeká?

  • 12 lekcí cvičení - budeme cvičit pilates a powerjógu se zaměřením na zdravá záda a sílu core, pilates a powerjógu s pomůckami, vinyasajógu, footwork, věnovat se budeme i dýchacím cvičením, meditačním technikám a to vše kousek od mořské pláže;
  • ubytování v dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky);
  • strava snídaně formou kontinentálního bufetu;
  • doprava - letecky vč. transferů.

Bližší informace včetně objednávkového formuláře na webu CK Capro.

 

First minute cena: 17.350,- Kč

 

 Karpathos 2020 web

 

 

Rezervace fitness kurzu

Prosíme, vyplňte rezervační formulář a odešlete jej. Připojte kontaktní údaje, abychom vás mohli kontaktovat. Děkujeme za odeslání. (pole označená hvězdičkou jsou pro odeslání formuláře povinná)

Powered by BreezingForms

Objednejte si svou lekci

Zarezervujte si svou lekci právě teď

Rychlý kontakt

Powerjóga & Pilates Clinic & Reformer Studio & DNS

 Vančurova 2904, Tábor
tel: 774 978 985, 776 846 150

TOPlist

© 2019 Power & Pilates Studio. Všechna práva vyhrazena. Designed By JoomShaper

Hledejte