Pilates a powerjóga na ostrově Karpathos

karpathos8. 6. - 15. 6. 2018

 Karpathos, Amoopi, Hotel Argo***

 

 

Ve spolupráci s cestovní kanceláří CK CAPRO s.r.o. jsme pro vás připravili sportovní a relaxační program na překrásném řeckém ostrově Karpathos v hotelu Argo

 

Amoopi Beach Karpathos

Karpathos je jedním z řeckých ostrovů ležících v Egejském moři východně od Kréty. Ostrov nabízí pestrý výběr nádherných pláží na břehu průzračného moře. Říká se, že kdo chce poznat dobrosrdečnost a laskavost řeckých lidí, měl by se vydat právě na Karpathos.

Letovisko Amoopi se rozkládá na jihovýchodním pobřeží ostrova jenom několik kilometrů od hlavního města. Nachází se zde dvě hlavní pláže - Mikri a Megali a další pláže v rozmanitých zátokách členitého pobřeží. K moři se, díky průzračné vodě a podmořskému životu, opravdu vyplatí vyrazit s potápěčskými brýlemi a šnorchlem. V letovisku jsou taverny, bary, obchůdky a pár minimarketů.

Potřebujete si udělat další představu o tom, jak je Karpathos nádherný ostrov? Navštivte informační web karpathosinfo.com.

V místě, které jsme pro pobyt zvolili, si s námi budete moci užívat relaxu v poklidné atmosféře menšího příjemného hotelového komplexu s výhledem na mořskou zátoku, který je doslova pár metrů od pláží v Amoopi. K odpočinku na pláži, posedávání v tavernách, slunění na pláži a koupání v moři si denně přičtěte hodinu zdravotního pilates a hodinu powerjógy s certifikovanými pohybovými specialisty Ivou a Jirkou a obrázek dokonalé dovolené máte před sebou. Pobyt s námi mohou absolvovat i necvičící. Vezměte tedy sebou i vaše blízké.  

  

 Co vás čeká?recko karpathos amoopi

  • 2 hodiny cvičení denně - budeme cvičit pilates a powerjógu se zaměřením na zdravá záda a sílu core, pilates a powerjógu s pomůckami, vinyasajógu, footwork, věnovat se budeme i dýchacím cvičením, meditačním technikám a to vše kousek od mořské pláže;
  • ubytování v dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky);
  • strava snídaně formou kontinentálního bufetu;
  • doprava - letecky vč. transferů.

Bližší informace s objednávkovým formulářem na webu CK.

 

First minute cena: 15. 980,- Kč

 

 

 Argo 180608 Horatlíkovi2

 

Objednejte si svou lekci

Zarezervujte si svou lekci právě teď

Rychlý kontakt

Powerjóga & Pilates Clinic & Reformer Studio & Spirals

 Křižíkovo nám. 505, Tábor
tel: 776 846 150, 774 978 985

TOPlist

© 2018 Power & Pilates Studio. Všechna práva vyhrazena. Designed By JoomShaper

Hledejte